Wyburzenia budynków: usługi rozbiórkowe w Katowicach - oferta - Dźwigi, Usługi Dźwigowe, Wynajem Dźwigów - Katowice, Kraków, Tychy, Gliwice, Racibórz, Jaworzno - DŹWIGAMY Sp. z o.o.

Wyburzenia budynków: usługi rozbiórkowe w Katowicach - oferta

Wyburzenia budynków

Wyburzenia budynków wiążą się z uzyskaniem odpowiednich pozwoleń. Jeżeli załatwili je Państwo, a teraz szukają firmy, która w sposób kompleksowy i rzetelny zajmie się rozbiórką budynku lub jeśli potrzebują Państwo wsparcia w zakresie zagadnień prawnych, zapraszamy do współpracy z naszą firmą.

Wyburzenie obiektów budowlanych poprzedzamy badaniami technicznymi i wyborem optymalnego sposobu rozbiórki. Domena naszej firmy to metody mechaniczne wykorzystujące koparki wyposażone w młoty i nożyce. Urządzenia radzą sobie z intensywną eksploatacją przez wiele godzin – dzięki temu większość wyburzeń przeprowadzamy w jeden dzień. Zatrudnieni przez nas pracownicy to osoby z doświadczeniem, które przeprowadzą prace szybko i dokładnie.Oferta wyburzeń budynków obejmuje:

  • wybór najlepszej metody,
  • zabezpieczenie budynku,
  • rozbiórkę właściwą,
  • uporządkowanie miejsca rozbiórki,
  • transport gruzu.
Usługi wyburzeń budowlanych realizujemy na terenie województwa śląskiego i małopolskiego. Główny obszar naszego działania to Gliwice, Katowice oraz Kraków. Klientom zapewniamy sprawną rozbiórkę zgodną ze standardami prawnymi oraz bezpieczeństwa.

Zapraszamy do współpracy!