Transport und Maschinen

Transport i maszyny budowlane to jeden z obszarów działania naszej firmy. Klientom oferujemy terminowy i bezpieczny transport materiałów budowlanych oraz wynajem maszyn do robót ziemnych i nie tylko. Jeżeli zależy Państwu na współpracy z firmą odpowiedzialną, cieszącą się nieposzlakowaną opinią, zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

ROMANKO I SYNOWIE transport

Usługi transportowe

Dysponujemy bezawaryjną i dobrze zaopatrzoną flotą obsługiwaną przez sumiennych i wykwalifikowanych kierowców. Dzięki temu usługi transportu budowlanego realizujemy zawsze bezpiecznie i zawsze na czas. Świadczone przez nas usługi transportowe obejmują:

  • obsługę transportową placów budowy
  • obsługę transportową robót ziemnych
  • obsługę transportową wyburzeń budynków
  • obsługę transportową robót drogowych
ROMANKO I SYNOWIE transport
W trosce o najwyższą jakością na bieżąco monitorujemy stan techniczny pojazdów, zużycie materiałów eksploatacyjnych i paliwa. Wycena transportu budowlanego powstaje w oparciu o odległość punktu A od punktu B oraz liczbę i rodzaj załadunku.

Wynajem maszyn budowlanych

ROMANKO I SYNOWIE transport

Dewiza naszego przedsiębiorstwa to bezpieczeństwo, terminowość i kompleksowość świadczonych usług. Wychodząc potrzebom naszych Klientów naprzeciw świadczymy usługi wynajmu maszyn budowlanych. Nasi kontrahenci mogą liczyć na ekonomiczne pojazdy w dobrej cenie. Oferta obejmuje:

  • wynajem koparek
  • wynajem ciągników
  • wynajem spychaczy
Maszyny budowlane posiadają aktualne przeglądy. Korzystając z naszych usług mają Państwo pewność, że wypożyczona maszyna nie ulegnie niespodziewanej awarii. Usługi świadczymy na terenie Krakowa, Katowic, Gliwic oraz innych miejscowości usytuowanych na terenie Małopolski lub Śląska.

Zapraszamy do współpracy!